Konferencje i seminaria

CAME 2015 - Zgłaszanie uczestnictwa i tytułów artykułów

came_logo

Przypominamy o zbliżającym się terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa i tytułów artykułów na trzecią edycję Konferencji Naukowej „Komputerowe wspomaganie w budowie maszyn i urządzeń" – CAME'2015, która odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2015 r. w Krakowie.

Ważne terminy:

Zgłaszane referaty w języku angielskim, po uzyskaniu pozytywnych recenzji będą publikowane w Czasopiśmie Technicznym (6 pkt. wg Części B Wykazu Czasopism Naukowych za 2013). Referaty przygotowane w języku polskim mogą zostać wygłoszone wyłącznie na sesjach tematycznych. Dopuszcza się wygłoszenie prezentacji w języku polskim.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej pod patronatem Dziekana Wydziału Mechanicznego - prof. dr. hab. inż. Leszka Wojnara.

 

Seminarium pt. "Pomiary zderzeń jądrowych przy największych energiach na LHC"

Więcej informacji   

Seminarium pt. "Techniki doskonalenia jakości "

Katedra Systemów Informatycznych i Modelowania Komputerowego
organizuje seminarium naukowe, nt. " Techniki doskonalenia jakości",
które odbędzie się 9 kwietnia  2014 r. (środa) o godz. 10,00 w sali 2/10, bud.2.


   

Seminarium pt. "Budowa symulatora lotu F-16 "

alt

   

CAME 2013


Uprzejmie informujemy, że w dniach 11-12 października 2013 w naszym Instytucie odbędzie się druga edycja konferencji "Komputerowe wspomaganie w budowie maszyn i urządzeń" - CAME. Jednocześnie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami o możliwość wzięcia udziału w tej konferencji wydłużamy termin rejestracji do 3 lutego.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie konferencji came2013.mech.pk.edu.pl.