Koło Naukowe Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego

There are no translations available.

Działalność SKN IWP dotyczy szeroko rozumianych zagadnień sztuki i inżynierii projektowania.  Zakres działalności obejmuje projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu AGD, urządzeń rehabilitacyjnych dla nieprłnosprawnych oraz pojazdów i samochodów wg. inndywidualnych upodobań. Prace koła realizowane są z wykorzystaniem umiejętności plastycznych oraz systemów komputerowych CAD/CAE.

Opiekun: Prof. dr hab. inż. Edward Lisowski

 

Koło Naukowe Programistów i Miłośników Informatyki

There are no translations available.


Kim jesteśmy?

Członkami Koła Naukowego Programistów i Miłośników Informatyki są głównie studenci kierunku Informatyka, ale jesteśmy otwarci również na wszystkich podzielających nasze zainteresowania i pasje.

Co robimy?

Na naszych spotkaniach wymieniamy się wiedzą z zakresu szeroko rozumianego programowania, technologii .NET, tworzenia aplikacji desktopowych, internetowych oraz obsługi baz danych.

Jesteśmy również co roku organizatorami konferencji IT Academic Day Politechniki Krakowskiej. Organizujemy szkolenia z zakresu technologii .NET, nazywane CodeCamp, jak i cotygodniowe zajęcia programowania z zakresu języka C#. Aktywnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju konkursach informatycznych związanych z platformą .NET (głównie organizowanych przez firmę Microsoft), takich jak:
- Night of the Living Devs
- Imagine Cup
Zajmujemy się również projektami, które pomagają ich uczestnikom na praktyczny rozwój własnych umiejętności programistycznych.

W ramach koła aktualnie powstaje komputer pokładowy do samochodu oparty o platformę PandaBoard i system operacyjny Linux.

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją wiedzę w zakresie informatyki i/lub podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z tej dziedziny, zapraszamy Cię na nasze cotygodniowe spotkania.

O terminach spotkań możesz dowiedzieć się ze strony:

http://codeguru.geekclub.pl/grupy/82/kalendarium

lub po napisaniu maila na adres:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Opiekun: mgr inż. Maciej Kołomycki

Przewodniczący: Mateusz Witkoś

   

Koło naukowe GiMK w 2011 roku

There are no translations available.

Koło naukowe Grafiki i Modelowania Komputerowego inauguruje działalność w roku akademickim 2011/12

Spotkanie organizacyjne Grafiki i Modelowania Komputerowego odbędzie się w poniedziałek 28.11.2011 o godzinie 19:00 w sali 52 (3.7.1) budynek 1A.

Spotkanie poprowadzi mgr inż. Tadeusz Czyżewski. Spoko

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów zainteresowanych tematyką CAD/CAE oraz programowaniem obiektowym w tym również na systemy mobilne.

   

Koło Naukowe Grafiki Komputerowej i Modelowania

There are no translations available.

Działalność SKN GKiM dotyczy szeroko rozumianych zagadnień komputerowego wspomagania prac inżynierskich w tym zastosowania zaawansowanych systemów CAD/CAE, programowania obiektowego, relacyjnych i obiektowych baz danych. Opiekunem naukowym koła jest Pan prof. dr hab. inż. Edward Lisowski i pod jego kierunkiem członkowie koła rozwijają własną tematykę prac, czego efektem końcowym są referaty prezentowane na sesjach kół naukowych w kraju i zagranicą oraz ciekawe prace dyplomowe. Na cotygodniowych spotkaniach koła często gośćmi są ciekawi ludzie oraz przedstawiciele firm, dzięki którym studenci mogą poznać praktyczną stronę bycia nowoczesnym inżynierem.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej koła.